سخن بزرگان
 • حضرت امام خمینی (ره):آنها که شهید شدند، به خدمت خودشان و رسالت خودشان و به اجر خدمت خودشان رسیدند.

  حضرت امام خمینی (ره)
 • شهید محمد جعفر سعیدی : با عضویت در بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می توانید دین خود را به اسلام و انقلاب اسلامی ادا کنید.

  سرلشکر پاسدار شهید محمد جعفر سعیدی
 • آیت الله شهید سید محمد حسینی بهشتی : ما شهداء را از دست نداده ایم، بلکه آنها را بدست آوردیم .

  شهید بهشتی
 • پیامبر اعظم حضرت محمد (ص) : شهید هفتاد نفر از بستگان خود را شفاعت می کند .

  حضرت محمد (ص)
 • حضرت امام خمینی (ره) : شهادت در راه اسلام برای همه ما افتخار است .

  حضرت امام خمینی (ره)

                                                              بسم الله الرحمن  الرحیم
                               ولا تحسبن الذين قتلوا في سبيل الله امواتاً بل احيا عند ربهم يرزقون
آنان كه در راه خدا و بر عليه دشمنان خدا مبارزه ميكنند و كشته ميشوند مپنداريد كه مرده اند ، بلكه زنده اند و پيش خدا روزي مي خورند .( قرآن كريم )
سلام بر حسين (ع) ، پرچمدار نهضت عاشورا و سلام بر مهدي (عج) منجي عالم بشريت و سلام بر رهبر كبير انقلاب و بنيانگذار جمهوري اسلامي امام خميني و سلام بر شهداي گلگون كفن اسلام .
خداوندا ! تو را شكر مي گويم كه دستم را گرفتي و از ظلمت بسوي نور هدايت كردي ،
خداوندا! مرا ببخش از گناهاني كه در طول عمر كم بر اثر پيروي از هواهاي نفسانيم انجام داده‌ام ، اگر چه ميدانم بخشش و كرم تو بيش از گناهانم است .
خدايا در قرآن و روايات خوانده بودم كه تو مشتري جان و خون كساني هستي كه از مال و فرزند و لذتهاي ، دنيوي ميگذرند و بسوي تو مي‌آيند و من امروز خود را در صف آنها قرار داده‌ام تا اگر قابل باشم خريدارم باشي . آمين يارب العالمين
برادران و خواهران و امت شهيد پرور ايران امروز روز ياري اسلام است و روز لبيك گفتن به هل من ناصراً ينصرني امام حسين (ع) است ، اميدوارم كه اين راهي كه پيش گرفته ايد به رهبري امام امت تا انقلاب حضرت مهدي (عج) ادامه دهيد . انشاالله .
و اما سخني هم با پدر و مادرم ، پدر و مادر عزيزم زحمات شما را تا قيامت فراموش نميكنيم و از اينكه هنگام اعزام ، نتوانستيم بيايم با شما خداحافظي كنم از شما پوزش ميخواهم و اميدوارم كه مرا ببخشيد و اگر خداوند شهادت را نصيبم كرد ناراحتي نكنيد و خدا را شكر كنيد كه فرزندي را تقديم اسلام كرده ايد و اما همسر ميدانم كه با خبر شهادتم نگران و ناراحت مي‌شوي ، اما بياد بياور روزهاي كه در مورد واقعه كربلا صحبت ميكرديم و از اهلبيت امام حسين ميگفتيم بخصوص از حضرت زينب (س) و از شما ميخواهم صبور باشيد و خدا ، را شكر بگوئيد و اگر توانستي خودت از فرزندان نگهداري كن و آنها را خوب تربيت كن و بگو تا راهم را ادامه دهند و از اسلام و ولايت فقيه پيروي نمايند و از برادرانم ميخواهم كه مرا ببخشند و از خدا براي طلب آمرزش كنند و هيچ ناراحت و تگران نباشيد و خدا را شكر كنيد و اگر برادرم نوشاد آمد ايران از او هم برايم طلب بخشش كنيد .
از دوستان و آشنايان طلب بخشش دارم ، در ضمن ما در گلستان شهدا گناوه دفن كنيد .   

                                                                                                                والسلام
                                                                                                        محمد جعفر سعيدي

1365/9/30