سخن بزرگان
 • حضرت امام خمینی (ره):آنها که شهید شدند، به خدمت خودشان و رسالت خودشان و به اجر خدمت خودشان رسیدند.

  حضرت امام خمینی (ره)
 • شهید محمد جعفر سعیدی : با عضویت در بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می توانید دین خود را به اسلام و انقلاب اسلامی ادا کنید.

  سرلشکر پاسدار شهید محمد جعفر سعیدی
 • آیت الله شهید سید محمد حسینی بهشتی : ما شهداء را از دست نداده ایم، بلکه آنها را بدست آوردیم .

  شهید بهشتی
 • پیامبر اعظم حضرت محمد (ص) : شهید هفتاد نفر از بستگان خود را شفاعت می کند .

  حضرت محمد (ص)
 • حضرت امام خمینی (ره) : شهادت در راه اسلام برای همه ما افتخار است .

  حضرت امام خمینی (ره)

به گزارش خبرنگار  ستاد بزرگداشت سردار شهید محمد جعفر سعیدی، اولین جشنواره هنری و ادبی ویژه شهدای عملیات کربلای 4، گردان ابوالفضل (ع) استان بوشهر و سردار شهید محمد جعفر سعیدی را برگزار می‌کند.

 

جشنواره هنری و ادبی ویژه شهدای عملیات کربلای 4 در استان بوشهر فراخوان داد

این جشنواره از تاریخ سوم تیرماه همزمان با سالروز تولد شهید سعیدی آغاز به کار کرده است و علاقمندان تا 31 شهریور فرصت دارند آثار فاخر و ارزشمند خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

جشنواره دارای یک بخش هنری شامل عکس، پوستر، نقاشی و نماهنگ و یک بخش ادبی شامل شعر، داستان کوتاه، دلنوشته و مقاله است.

علاقمندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان بوشهر واقع در خیابان سیراف، جنب درمانگاه تخصصی ابوالفضل (ع) بفرستند و یا به آدرس http://navideshahed.com/fa/forms/1 ارسال نمایند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 07733331987 – 09129374083 تماس حاصل نمایند.

گفتنی است؛ مراسم اختتامیه این جشنواره پنجم آبان همزمان با 28 صفر درمراسم بزرگداشت سردار شهید محمد جعفر سعیدی در روستای احشام قائدها برگزار می‌شود، تمامآثار شرکت کنندگان در نمایشگاهی در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت و به آثار برتر و برگزیده جوایزی اهدا خواهد شد.